A5 Magic Leather Hard Cover Notebook,Classic Creative 3d Embossed Leather Planner,Notebook Vintage
Loading pool progress...
2.0 (2 reviews)
Price tiers
Swipe โ
US$2.94
10โ499
US$2.78
500+
010500
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 1000
Lead Time (Days)
15
Binding
Sewing Binding
Cover Material
Leather
Type
Notepad
Place Of Origin
Zhejiang, China
Model Number
magic
Brand Name
Craftsman
Inner Pages
100 sheets
Style
Hardcover
Usage
Gift
Model Name
magic
Size
210*145mm
Binding
Glue Binding
Logo
Accept Custom Design
Inner Sheets
80/96/120 Sheets/Customed
Color
red antique copper
Package
Shrink Packaging
Sample Time
10days
Moq
10pcs
| Quantity (Pieces) | 1 - 1000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 15 |
| Binding | Sewing Binding |
| Cover Material | Leather |
| Type | Notepad |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | magic |
| Brand Name | Craftsman |
| Inner Pages | 100 sheets |
| Style | Hardcover |
| Usage | Gift |
|---|---|
| Model Name | magic |
| Size | 210*145mm |
| Binding | Glue Binding |
| Logo | Accept Custom Design |
| Inner Sheets | 80/96/120 Sheets/Customed |
| Color | red antique copper |
| Package | Shrink Packaging |
| Sample Time | 10days |
| Moq | 10pcs |
Packaging and delivery
| Packaging Details | Shrink film packaging |
|---|---|
| Selling Units | Single item |
| Single Package Size | 22X16X3 cm |
| Single Gross Weight | 0.380 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Standard refund policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
๐ญ
Wenzhou Yijin Artwork Co., Ltd.
