Low Moq High Quality Binder Notebook Planner Organizer Page Colorful Flower A5 Hardcover Spiral Note Book Planner
Key attributes
| Quantity (Pieces) | 1 - 10 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 8 |
| Binding | Spiral Binding |
| Cover Material | Paper |
| Type | Organizer/Planner |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | - |
| Brand Name | oem |
| Inner Pages | 80 Sheets |
| Style | Spiral |
| Usage | Promotion |
|---|---|
| Cover Material | Hardcover |
| Inner Page | 75sheets(150pages) |
| Paper | 100GSM |
| Size | A5 ; 220X157mm |
| Color | Multiple Colors |
| Printing | CMYK Printed |
| Moq | 10pcs |
| Packing | 1pc/opp Bag |
| Logo | Accept Customized Logo |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 22X15.7X1.3 cm |
| Single Gross Weight | 0.350 kg |
Protections
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
