Hot Selling A5 Weekly Planner 100gsm Offset Paper Factory Waterproof Pp Cover Low Moq Spiral Binding Notebook
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$1
100โ499
US$0.90
500โ2,999
US$0.80
3,000โ9,999
US$0.70
10,000+
01005003,00010,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 300
Lead Time (Days)
7
Binding
Spiral Binding
Cover Material
PP
Type
Organizer/Planner
Place Of Origin
Zhejiang, China
Model Number
PP-NP2401006
Brand Name
FIFUN
Inner Pages
52 sheets
Style
Spiral
Usage
Promotion
Product Name
Weekly Planner
Binding
Spiral
Cover Size
A5(165*241mm)
Style
Horizontal/Vertical Version
Surface Finishing
CMYK Printing/Hot Foil Stamping/UV Coating/Debossed/Embossed/etc
Inner Page
52 Sheets/104 Pages, 100 gsm Offset Paper
Packing
60 pcs/ctn, 17 kg/ctn
Moq
100 pcs for stock item, 1000 pcs for customized cover planner
Usage
Personal Diary, Promotion Gift, School & Office Wrinting, etc
| Quantity (Pieces) | 1 - 300 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Binding | Spiral Binding |
| Cover Material | PP |
| Type | Organizer/Planner |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | PP-NP2401006 |
| Brand Name | FIFUN |
| Inner Pages | 52 sheets |
| Style | Spiral |
| Usage | Promotion |
|---|---|
| Product Name | Weekly Planner |
| Binding | Spiral |
| Cover Size | A5(165*241mm) |
| Style | Horizontal/Vertical Version |
| Surface Finishing | CMYK Printing/Hot Foil Stamping/UV Coating/Debossed/Embossed/etc |
| Inner Page | 52 Sheets/104 Pages, 100 gsm Offset Paper |
| Packing | 60 pcs/ctn, 17 kg/ctn |
| Moq | 100 pcs for stock item, 1000 pcs for customized cover planner |
| Usage | Personal Diary, Promotion Gift, School & Office Wrinting, etc |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 26X20X3 cm |
| Single Gross Weight | 0.265 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Zhejiang Feifan Printing Co., Ltd.
