Factory Wholesale High Quality Thick Paper Customizable Planners And Journals Inspirational Junk Journals
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$3.50
1
01
End
Key attributes
Binding
Sewing Binding
Cover Material
Paper
Type
notebook
Place Of Origin
Guangdong, China
Model Number
20241021B
Brand Name
No brand
Inner Pages
128 Sheets
Style
Hardcover
Usage
Promotion
Item
planners and journals
Size
133x194 mm
Cover Quality
Hardcover with metalic protective corners
Cover Finish
Anti-cratch matte lamination, gold foil
Interior Paper Quality
100gsm cream paper & craft paper
Pages
256 pages / 128 sheets
Printing
Full color
Binding
Sewn binding, rounded back
Accessories
Ribbon bookmark
| Binding | Sewing Binding |
|---|---|
| Cover Material | Paper |
| Type | notebook |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | 20241021B |
| Brand Name | No brand |
| Inner Pages | 128 Sheets |
| Style | Hardcover |
| Usage | Promotion |
| Item | planners and journals |
|---|---|
| Size | 133x194 mm |
| Cover Quality | Hardcover with metalic protective corners |
| Cover Finish | Anti-cratch matte lamination, gold foil |
| Interior Paper Quality | 100gsm cream paper & craft paper |
| Pages | 256 pages / 128 sheets |
| Printing | Full color |
| Binding | Sewn binding, rounded back |
| Accessories | Ribbon bookmark |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 22X17X4 cm |
| Single Gross Weight | 0.480 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Guaranteed delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back guarantee
Get your money back for missing deliveries and defective or damaged products, plus free local returns for defects
24/7 support
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Data privacy
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
Guangzhou Hangtong Printing Products Co., Ltd.
