High Quality Rebranding Private Label Brow Baked Highlighter Pressed Powder Glitter Face Highlighter Bronzer Highlighters
Loading pool progress...
10 sold
Price tiers
Swipe โ
US$2.30
5โ499
US$2.10
500โ999
US$1.90
1,000โ9,999
US$1.70
10,000+
055001,00010,000
End
Key attributes
Quantity (Boxes)
1 - 99
Lead Time (Days)
7
Form
pressed
Feature
waterproof
Ingredient
Herbal
Logo/Graphic Design
Silk Screen Printing, Transfer Sticker, Labeling, Digital Printing, silicone printing, Heat-Transfer Printing, Laser Printing
Place Of Origin
Shandong, China
Brand Name
TopStar
Model Number
Pressed Powder Highlighter
Product Name
High Quality Rebranding Press Powder Highlighter Glitter
Style
Face Highlighter Private Label Brow Baked Highlighter
Function
Face & body & eye highlighter
Colors
12 different colors Highlighter
Customize
Logo, color, box, texture, fragrance
Feature
High-shine, long wearing, quick-dring
Service
Wholesale or customize
Package
White/Pink/Black/Marble box
G.W.
5g
Sample
Avaliable
| Quantity (Boxes) | 1 - 99 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Form | pressed |
| Feature | waterproof |
| Ingredient | Herbal |
| Logo/Graphic Design | Silk Screen Printing, Transfer Sticker, Labeling, Digital Printing, silicone printing, Heat-Transfer Printing, Laser Printing |
| Place Of Origin | Shandong, China |
| Brand Name | TopStar |
| Model Number | Pressed Powder Highlighter |
| Product Name | High Quality Rebranding Press Powder Highlighter Glitter |
| Style | Face Highlighter Private Label Brow Baked Highlighter |
|---|---|
| Function | Face & body & eye highlighter |
| Colors | 12 different colors Highlighter |
| Customize | Logo, color, box, texture, fragrance |
| Feature | High-shine, long wearing, quick-dring |
| Service | Wholesale or customize |
| Package | White/Pink/Black/Marble box |
| G.W. | 5g |
| Sample | Avaliable |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 7.4X7.4X2 cm |
| Single Gross Weight | 0.080 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
24/7 support
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Data privacy
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
Qingdao Packstar Import& Export Co., Ltd.
