In Stock 6 Colour Highlight And Brush Powder Palette Brusher Highlighterer Pressed
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$4.50
2โ499
US$4.10
500โ999
US$3.80
1,000โ11,999
US$3.50
12,000+
025001,00012,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 500
Lead Time (Days)
8
Form
Powder
Feature
waterproof
Ingredient
Mineral
Place Of Origin
Guangdong, China
Brand Name
OEM Highlighter makeup
Model Number
HSY1610 Blusher makeup
Product Name
3color highlighter 3color blush
Features
Highlighter&blush
Weight
172g
Colors
6colors
Size
163x115x11mm
Feature
Long Lasting
Moq
50pcs
Standard Package
Safe package with bubble, foam,paper box
Payment
T/T,Western Union, MoneyGram, Paypal,Trade Assurance
Advantage
Sample is available
| Quantity (Pieces) | 1 - 500 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 8 |
| Form | Powder |
| Feature | waterproof |
| Ingredient | Mineral |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | OEM Highlighter makeup |
| Model Number | HSY1610 Blusher makeup |
| Product Name | 3color highlighter 3color blush |
| Features | Highlighter&blush |
|---|---|
| Weight | 172g |
| Colors | 6colors |
| Size | 163x115x11mm |
| Feature | Long Lasting |
| Moq | 50pcs |
| Standard Package | Safe package with bubble, foam,paper box |
| Payment | T/T,Western Union, MoneyGram, Paypal,Trade Assurance |
| Advantage | Sample is available |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 16X11X1 cm |
| Single Gross Weight | 0.210 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Easy Return & Refund
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
Supplier
Shenzhen Branpac Technology Co., Ltd.
