5 Blushes 8 Highlighters Mini Portable Beautiful Blush Palette Private Label
Loading pool progress...
4.0 (4 reviews)
Price tiers
Swipe โ
US$1.75
1โ49
US$1.70
50โ199
US$1.60
200โ99,999
US$0.95
100,000+
0150200100,000
End
Key attributes
Quantity (Pallets)
1 - 1000
Lead Time (Days)
7
Form
Powder
Feature
waterproof
Type
BLUSHER
Skin Tone
All skins
Use
Face
Certification
MSDS
Size Type
Travel Size
Ingredient
Mineral
Net Wt
4.2g
Place Of Origin
Guangdong, China
Brand Name
OEM
Model Number
iMB-017
Product Name
Blush Palette
Function
Lady's Face Beauty Makeup
Size
5.7*5.7CM
Logo
Accept Private Label
Occasion
Daliy Makeup
Package
Customer's Requests
Samples
Available
Moq
1 pc
Sample
Available
| Quantity (Pallets) | 1 - 1000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Form | Powder |
| Feature | waterproof |
| Type | BLUSHER |
| Skin Tone | All skins |
| Use | Face |
| Certification | MSDS |
| Size Type | Travel Size |
| Ingredient | Mineral |
| Net Wt | 4.2g |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | OEM |
|---|---|
| Model Number | iMB-017 |
| Product Name | Blush Palette |
| Function | Lady's Face Beauty Makeup |
| Size | 5.7*5.7CM |
| Logo | Accept Private Label |
| Occasion | Daliy Makeup |
| Package | Customer's Requests |
| Samples | Available |
| Moq | 1 pc |
| Sample | Available |
Packaging and delivery
| Packaging Details | Individual bubble bag+medium box+outer carton for 3 blushes 3 highlighters mini portable beautiful blush palette private label |
|---|---|
| Selling Units | Single item |
| Single Package Size | 5.7X5.7X1.0 cm |
| Single Gross Weight | 0.040 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Shenzhen Imanson Technology Co., Ltd.
