Cosmetic Products Concealer Make Up Wholesale
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$18
2
02
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 2
Lead Time (Days)
7
Form
Cream
Skin Type
All Skin Types
Feature
CONCEALER
Ingredient
Mineral
Gender
Female
Place Of Origin
Taiwan
Brand Name
FLY UP BEAUTY COLOR
Model Number
FLY UP Makeup
Concealer Title
Cosmetic products concealer make up wholesale
Concealer Net
3.5g
Concealer Quality
Professional High
Concealer Package
Standard Package
Concealer Benefit
Covering
Concealer Moq
1 piece
Concealer Payment
Paypal, Credit card, T/T, Western union
Concealer Advantage
Accept Small Orders
Concealer Business
Distributor Wanted
Fly Up Concealer
No animal Testing
| Quantity (Pieces) | 1 - 2 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Form | Cream |
| Skin Type | All Skin Types |
| Feature | CONCEALER |
| Ingredient | Mineral |
| Gender | Female |
| Place Of Origin | Taiwan |
| Brand Name | FLY UP BEAUTY COLOR |
| Model Number | FLY UP Makeup |
| Concealer Title | Cosmetic products concealer make up wholesale |
|---|---|
| Concealer Net | 3.5g |
| Concealer Quality | Professional High |
| Concealer Package | Standard Package |
| Concealer Benefit | Covering |
| Concealer Moq | 1 piece |
| Concealer Payment | Paypal, Credit card, T/T, Western union |
| Concealer Advantage | Accept Small Orders |
| Concealer Business | Distributor Wanted |
| Fly Up Concealer | No animal Testing |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 5.3X5.3X1.3 cm |
| Single Gross Weight | 0.035 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Standard refund policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
YEALINAN BEAUTY INTERNATIONAL CO., LTD
