8 Versatile Custom Made Liquid Glitter Eyeshadow Highlighter Long Lasting Mineral Bronzer In 8 Colors Direct From Factory
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$2.20
10โ99
US$1.80
100โ499
US$1.60
500โ2,999
US$1.50
3,000+
0101005003,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 100
Lead Time (Days)
8
Form
Liquid
Feature
waterproof, Natural, Long lasting, Vegan, high pigment, Highlighter, Contouring, SHIMMERING, SHADOW
Ingredient
Mineral
Place Of Origin
Guangdong, China
Brand Name
OEM
Model Number
8S
Product Name
Custom Logo Shimmer Liquid Highlighter 3 in 1 for Face Eye Cheek
Function
Highlight Face Makeup
Keywords
Liquid Highlighters Glow Makeup For Face Eye Cheek
Colors
8 Colors Option
Moq
10pcs
Payment
Trade Assurance .PayPal.Western Union. T.T
Shipment
DHL\UPS\FEDEX\EMS\TNT\SEA\AIR
Style
Shimmer Highlighter
Service
OEM ODM Private Label Service
| Quantity (Pieces) | 1 - 100 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 8 |
| Form | Liquid |
| Feature | waterproof, Natural, Long lasting, Vegan, high pigment, Highlighter, Contouring, SHIMMERING, SHADOW |
| Ingredient | Mineral |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | OEM |
| Model Number | 8S |
| Product Name | Custom Logo Shimmer Liquid Highlighter 3 in 1 for Face Eye Cheek |
| Function | Highlight Face Makeup |
|---|---|
| Keywords | Liquid Highlighters Glow Makeup For Face Eye Cheek |
| Colors | 8 Colors Option |
| Moq | 10pcs |
| Payment | Trade Assurance .PayPal.Western Union. T.T |
| Shipment | DHL\UPS\FEDEX\EMS\TNT\SEA\AIR |
| Style | Shimmer Highlighter |
| Service | OEM ODM Private Label Service |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 5X5X15 cm |
| Single Gross Weight | 0.080 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Easy Return & Refund
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
Supplier
Shenzhen Panni E-Business Co., Ltd.
