Imagic Vegan 4 Colors Hot Selling Contour Highlight Makeup Highlighter Contour & Highlight
Loading pool progress...
1.0 (1 review) โข 2 sold
Price tiers
Swipe โ
US$4.39
50โ499
US$4.19
500โ2,999
US$3.89
3,000โ5,999
US$3.49
6,000+
0505003,0006,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 1000
Lead Time (Days)
9
Form
Powder
Feature
Sunscreen, waterproof, Long lasting
Ingredient
Mineral
Place Of Origin
Guangdong, China
Brand Name
IMAGIC
Model Number
FA-120
Product Name
Contour powder palette
Type
Makeup whitening face contour powder
Effect
Highlight the face contour
Advantage
Water-resistant;long lasting;oil control
Size
12cm*11.9cm*1.1cm
Colors
4 colors in one palette
Weight
30.8g/1.08oz
Sample
Provide
Moq
50 pcs for imagic brand;12000pcs for private label
Whatsapp/Wechat
+8613430215880
| Quantity (Pieces) | 1 - 1000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 9 |
| Form | Powder |
| Feature | Sunscreen, waterproof, Long lasting |
| Ingredient | Mineral |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | IMAGIC |
| Model Number | FA-120 |
| Product Name | Contour powder palette |
| Type | Makeup whitening face contour powder |
|---|---|
| Effect | Highlight the face contour |
| Advantage | Water-resistant;long lasting;oil control |
| Size | 12cm*11.9cm*1.1cm |
| Colors | 4 colors in one palette |
| Weight | 30.8g/1.08oz |
| Sample | Provide |
| Moq | 50 pcs for imagic brand;12000pcs for private label |
| Whatsapp/Wechat | +8613430215880 |
Packaging and delivery
| Packaging Details | 4 colors in one cardboard palette; Packed well in IMAGIC paper box; Accept customized packaged. |
|---|---|
| Selling Units | Single item |
| Single Package Size | 14.1X13.9X3.2 cm |
| Single Gross Weight | 0.187 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
24/7 support
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Data privacy
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
Guangzhou Meiziying Cosmetics Co., Ltd.
