Soododo Mini Candy Highlighters Hot Sale Manufacturers' Doodle Pens Oblique Cute Cartoon Design For Students Children Candy
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$0.22
1,000โ4,999
US$0.17
5,000โ9,999
US$0.12
10,000+
01,0005,00010,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 1000
Lead Time (Days)
7
Number Of Colors
5 Colors
Place Of Origin
Zhejiang, China
Brush Tip
Flat, Oblique, Round Toe, custom
Dual-Side Writing
No
Model Number
XDD-H022
Brand Name
soododo
Erasable Or Not
No
Multi Colored
Yes
Size
Normal
Type
Highlighter
Use
Promotional Markers & Highlighters
Packaging
Loose
Product Name
mini candy Highlighters
Color
5 Colors
Logo
Customized Logo Accept
Material
Plastic PP
Usage
School Marker
Weight
10g
Size
8*2*2cm
Certificate
MSDS EN71
Function
Painting.Drawing.Writing. Advertising.Promotion
Packing
opp bag/box
| Quantity (Pieces) | 1 - 1000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Number Of Colors | 5 Colors |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Brush Tip | Flat, Oblique, Round Toe, custom |
| Dual-Side Writing | No |
| Model Number | XDD-H022 |
| Brand Name | soododo |
| Erasable Or Not | No |
| Multi Colored | Yes |
| Size | Normal |
| Type | Highlighter |
| Use | Promotional Markers & Highlighters |
|---|---|
| Packaging | Loose |
| Product Name | mini candy Highlighters |
| Color | 5 Colors |
| Logo | Customized Logo Accept |
| Material | Plastic PP |
| Usage | School Marker |
| Weight | 10g |
| Size | 8*2*2cm |
| Certificate | MSDS EN71 |
| Function | Painting.Drawing.Writing. Advertising.Promotion |
| Packing | opp bag/box |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 8X2X2 cm |
| Single Gross Weight | 0.010 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Easy Return & Refund
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
Supplier
Zhejiang Soododo Stationery Co., Ltd.
