Wholesale Creamy Single Blush Highlighter Powder Custom Logo Makeup With Shimmer Bronzer & Highlighters Product Type
Loading pool progress...
52 sold
Price tiers
Swipe โ
US$2.70
2โ499
US$2.60
500โ999
US$2.40
1,000โ4,999
US$2.20
5,000+
025001,0005,000
End
Key attributes
Form
Powder
Feature
waterproof
Ingredient
Mineral
Place Of Origin
Guangdong, China
Brand Name
OEM Private Label Highlighter compact
Model Number
HSY-H1653
Product Name
Single Highlighter Shimmer Powder Compact Make Up
Colors
5 colors
Weight
50g
Moq
2pcs
Function
Effectively Brighten Skin
Use
Daily makeup
Payment
T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal,Ali Tade Assurance
Shipment
DHL Fedex TNT UPS EMS
Keywords
single color highlighter Blush powder
Logo
Acceptable Customer's Logo
| Form | Powder |
|---|---|
| Feature | waterproof |
| Ingredient | Mineral |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | OEM Private Label Highlighter compact |
| Model Number | HSY-H1653 |
| Product Name | Single Highlighter Shimmer Powder Compact Make Up |
| Colors | 5 colors |
| Weight | 50g |
|---|---|
| Moq | 2pcs |
| Function | Effectively Brighten Skin |
| Use | Daily makeup |
| Payment | T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal,Ali Tade Assurance |
| Shipment | DHL Fedex TNT UPS EMS |
| Keywords | single color highlighter Blush powder |
| Logo | Acceptable Customer's Logo |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 9X9X3 cm |
| Single Gross Weight | 0.110 kg |
Protections
Guaranteed delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Money-back guarantee
Get your money back for missing deliveries and defective or damaged products, plus free local returns for defects
Supplier
Shenzhen Branpac Technology Co., Ltd.
