Silver Color Refills For Leather Marking Silver Ball Point Pen 100pcs Pack Oem
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$1.10
10โ99
US$1.05
100โ999
US$1
1,000+
0101001,000
End
Key attributes
Quantity (Bags)
1 - 10000
Lead Time (Days)
5
Material
Plastic
Use
Leather
Writing Width
1.0 mm
Place Of Origin
Guangdong, China
Ink Color
Silver
Model Number
Xinyang
Brand Name
Xinyang
Novelty
Yes
Type
Ballpoint Pen
Packing
100pcs/bag
Color
black,red,blue,white,silver
Nib Size
1.0mm
Moq
1000pcs
| Quantity (Bags) | 1 - 10000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 5 |
| Material | Plastic |
| Use | Leather |
| Writing Width | 1.0 mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Ink Color | Silver |
| Model Number | Xinyang |
| Brand Name | Xinyang |
|---|---|
| Novelty | Yes |
| Type | Ballpoint Pen |
| Packing | 100pcs/bag |
| Color | black,red,blue,white,silver |
| Nib Size | 1.0mm |
| Moq | 1000pcs |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 18X12X3 cm |
| Single Gross Weight | 0.300 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Dongguan C&Y Stationery Co., Ltd.
