Hot Selling Competitive Price Silver Refill Leather Mark For Marking Pen 100pcs/box Ink Marker Pen
Loading pool progress...
100 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.04
1,000โ9,999
US$0.03
10,000+
01,00010,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 1000
Lead Time (Days)
14
Writing Width
1.0 mm
Place Of Origin
Guangdong, China
Type
Ballpoint Pen
Use
Office & School Pen
Model Number
TY301
Brand Name
Tianyi
Erasable Or Not
Yes
Material
Plastic
Packing
PVC bag
Refill Type
Ballpoint Pen Refill
Style
Refill
Products Name
Silver Refill Pen
Feature
Smooth Writing,beautiful,bright,visible
Logo
Customized Logo Accept
Color
Gold,red,blue,black,white
Certification
MSDS
Key Word
Clothes Marking Tracing Silver Refills
Material
Plastic Erasable Pen Refill
Package
100pcs/poly Bag
Moq
100bags
Usage
Promotion\Business\School\Office Stationery
| Quantity (Pieces) | 1 - 1000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 14 |
| Writing Width | 1.0 mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Type | Ballpoint Pen |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | TY301 |
| Brand Name | Tianyi |
| Erasable Or Not | Yes |
| Material | Plastic |
| Packing | PVC bag |
| Refill Type | Ballpoint Pen Refill |
| Style | Refill |
|---|---|
| Products Name | Silver Refill Pen |
| Feature | Smooth Writing,beautiful,bright,visible |
| Logo | Customized Logo Accept |
| Color | Gold,red,blue,black,white |
| Certification | MSDS |
| Key Word | Clothes Marking Tracing Silver Refills |
| Material | Plastic Erasable Pen Refill |
| Package | 100pcs/poly Bag |
| Moq | 100bags |
| Usage | Promotion\Business\School\Office Stationery |
Packaging and delivery
| Packaging Details | 100pcs/bag,15000pcs/carton,carton size:52*40*33cm,net weight:0.15/bag |
|---|---|
| Selling Units | Single item |
| Single Package Size | 12X3X2 cm |
| Single Gross Weight | 0.012 kg |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
Dongguan Tianyi Stationery Co., Ltd.
