Affordable Rose Gold 2 In 1 Metal Ballpoint Pen Dual-use Stylus Writing Pens Laser Engraving Logo For Advertising Promotion Pens
Loading pool progress...
4.3 (34 reviews) โข 5,605 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.22
100โ999
US$0.20
1,000โ4,999
US$0.19
5,000โ29,999
US$0.17
30,000+
01001,0005,00030,000
End
Key attributes
Material
Plastic
Use
Promotional Pen
Writing Width
1.0 mm
Place Of Origin
Guangdong, China
Ink Color
Black, Blue
Model Number
JYST-07
Brand Name
OEM
Erasable Or Not
No
Novelty
Yes
Type
Ballpoint Pen
Product Name
Metal Stylus Pen
Color
Customized
Logo
Laser Engraving/silk print
Usage
Promotion Gifts
Function
Stylus pen, ballpoint pen
Moq
100pcs
Ink
1.0mm Black/Blue Ink Color
Oem/Odm
Accetable
Packing
1PCS/opp bag
Material
Metal aluminum
| Material | Plastic |
|---|---|
| Use | Promotional Pen |
| Writing Width | 1.0 mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Ink Color | Black, Blue |
| Model Number | JYST-07 |
| Brand Name | OEM |
| Erasable Or Not | No |
| Novelty | Yes |
| Type | Ballpoint Pen |
| Product Name | Metal Stylus Pen |
|---|---|
| Color | Customized |
| Logo | Laser Engraving/silk print |
| Usage | Promotion Gifts |
| Function | Stylus pen, ballpoint pen |
| Moq | 100pcs |
| Ink | 1.0mm Black/Blue Ink Color |
| Oem/Odm | Accetable |
| Packing | 1PCS/opp bag |
| Material | Metal aluminum |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 15X1X1 cm |
| Single Gross Weight | 0.019 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Guaranteed delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back guarantee
Get your money back for missing deliveries and defective or damaged products, plus free local returns for defects
Supplier
Shenzhen Jason Yuen Gift Co., Ltd.
