High Quality Luxury Metal Pen With Business Oem Custom Branded Logo Promotional Steel Signature Ballpoint Manufacturers Supplier
Key attributes
| Quantity (Pieces) | 1 - 100 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 5 |
| Material | Metal |
| Use | Office & School Pen |
| Writing Width | 0.5 mm |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Ink Color | Black |
|---|---|
| Model Number | JE-P019 |
| Brand Name | OEM/ODM |
| Erasable Or Not | No |
| Novelty | No |
| Type | Ballpoint Pen |
Packaging and delivery
| Packaging Details | 1pc/polybag |
|---|---|
| Selling Units | Single item |
| Single Package Size | 13.6X1.25X1.25 cm |
| Single Gross Weight | 0.030 kg |
Protections
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
