Ready To Ship 3 In 1 Multifunction Stylus Custom Logo Led Light Pen With Led Light Pen With Logo Pen For Gift
Loading pool progress...
5.0 (4 reviews)
Price tiers
Swipe โ
US$0.43
20โ999
US$0.42
1,000โ4,999
US$0.41
5,000โ9,999
US$0.40
10,000+
0201,0005,00010,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 500
Lead Time (Days)
7
Material
Metal
Use
Promotional Pen
Writing Width
1.0 mm
Place Of Origin
Zhejiang, China
Ink Color
Black
Model Number
YH-803
Brand Name
Yanhua
Erasable Or Not
No
Novelty
No
Type
Ballpoint Pen
Name
3 In 1 Multifunction Stylus LED Light Pen With Led Light Pen
Usage
business,gift,school&office,promotion
Color
customized
Moq
200pcs
Ink Color
Inkless Pencil
Sample Time
1-2days
Delivery Time
5-7days
Express
UPS,DHL,FEDX,TNT etc
Production Name
pencil
| Quantity (Pieces) | 1 - 500 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Material | Metal |
| Use | Promotional Pen |
| Writing Width | 1.0 mm |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Ink Color | Black |
| Model Number | YH-803 |
| Brand Name | Yanhua |
| Erasable Or Not | No |
| Novelty | No |
| Type | Ballpoint Pen |
|---|---|
| Name | 3 In 1 Multifunction Stylus LED Light Pen With Led Light Pen |
| Usage | business,gift,school&office,promotion |
| Color | customized |
| Moq | 200pcs |
| Ink Color | Inkless Pencil |
| Sample Time | 1-2days |
| Delivery Time | 5-7days |
| Express | UPS,DHL,FEDX,TNT etc |
| Production Name | pencil |
Packaging and delivery
| Packaging Details | Ready to Ship 3 In 1 Multifunction Stylus Custom Logo LED Light Pen With Led Light Pen With Logo Pen For Gift 1pc/opp, 50pcs/inner box, 500pcs/ctn |
|---|---|
| Selling Units | Single item |
| Single Package Size | 14.1X1.5X1.5 cm |
| Single Gross Weight | 0.030 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Yiwu Yanhua Import And Export Co., Ltd.
