2024 Novel Blue Gel Pen Sanrio Japanese Cartoon 3d Resin Erasable Water Pen Ready To Ship Made Of Durable Plastic
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$0.18
36โ3,455
US$0.17
3,456+
0363,456
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 3000
Lead Time (Days)
9
Material
Plastic
Place Of Origin
Zhejiang, China
Erasable Or Not
No
Ink Color
Blue
Writing Width
0.5 mm
Model Number
erasable pens
Brand Name
OEM
Gel Pen'S Ink Feature
Normal
Gel Pen'S Ink Type
Gel-Ink
Type
Gel Pen
Use
Office & School Pen
Brand
Mengchen
Name
erasable gel pens
Keywords
Kids Gift,Stationery
Usage
Promotion\Business\School\Office Stationery
Moq
36pcs
Style
Cute Styles
Nib Material
Stainless steel
Delivery Time
3-7 Days
Color/Ink Color
Bule Colors
| Quantity (Pieces) | 1 - 3000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 9 |
| Material | Plastic |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Erasable Or Not | No |
| Ink Color | Blue |
| Writing Width | 0.5 mm |
| Model Number | erasable pens |
| Brand Name | OEM |
| Gel Pen'S Ink Feature | Normal |
| Gel Pen'S Ink Type | Gel-Ink |
| Type | Gel Pen |
|---|---|
| Use | Office & School Pen |
| Brand | Mengchen |
| Name | erasable gel pens |
| Keywords | Kids Gift,Stationery |
| Usage | Promotion\Business\School\Office Stationery |
| Moq | 36pcs |
| Style | Cute Styles |
| Nib Material | Stainless steel |
| Delivery Time | 3-7 Days |
| Color/Ink Color | Bule Colors |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 35X45X38 cm |
| Single Gross Weight | 15.000 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Dongyang Mengchen Stationery Co., Ltd.
