Creative New Hair Ball Pen Cute Plush Factory Wholesale Rex Rabbit Hair Ball Pen Gift Oem Logo Promotion Pen
Loading pool progress...
5.0 (3 reviews) โข 2,294 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.25
100โ299
US$0.23
300โ599
US$0.20
600+
0100300600
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 600
Lead Time (Days)
15
Material
Plastic
Use
Office & School Pen
Writing Width
1.0 mm
Place Of Origin
Zhejiang, China
Ink Color
Black, Blue
Model Number
PP023
Brand Name
LENORA
Erasable Or Not
No
Novelty
Yes
Type
Ballpoint Pen
Product Name
Rex Rabbit Hair Ball Pen Cute Plush Gel Pen
Usage
Promotional Gift
Packing
Box
Color
Colors
Logo
Customizable Logo Printing Acceptable
Shape
Music shape
Size
22cm
Moq
50Pcs
Style
Fashionable
| Quantity (Pieces) | 1 - 600 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 15 |
| Material | Plastic |
| Use | Office & School Pen |
| Writing Width | 1.0 mm |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Ink Color | Black, Blue |
| Model Number | PP023 |
| Brand Name | LENORA |
| Erasable Or Not | No |
| Novelty | Yes |
| Type | Ballpoint Pen |
|---|---|
| Product Name | Rex Rabbit Hair Ball Pen Cute Plush Gel Pen |
| Usage | Promotional Gift |
| Packing | Box |
| Color | Colors |
| Logo | Customizable Logo Printing Acceptable |
| Shape | Music shape |
| Size | 22cm |
| Moq | 50Pcs |
| Style | Fashionable |
Packaging and delivery
| Selling Units | Multiple of 50 |
|---|---|
| Package Size Per Batch | 26X15X18 cm |
| Gross Weight Per Batch | 0.800 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Yiwu Lenora Trading Co., Ltd.
