Factory Wholesale Yhg Silver Refill Pen For Leather Marking
Loading pool progress...
131 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.05
1,200โ11,999
US$0.04
12,000+
01,20012,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 1200
Lead Time (Days)
1
Type
Other
Place Of Origin
Guangdong, China
Model Number
YHG
Brand Name
YHG
Type
Ballpoint Pen
Use
Silver Pen Are Especially Used
Novelty
Yes
Color
Silver
Point Size
1.2mm
Nib
Imported material
Length
10.7cm
Packing
120 pieces/bag
Material
metal
Product Name
YHG silver refill pen
| Quantity (Pieces) | 1 - 1200 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 1 |
| Type | Other |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | YHG |
| Brand Name | YHG |
| Type | Ballpoint Pen |
| Use | Silver Pen Are Especially Used |
| Novelty | Yes |
|---|---|
| Color | Silver |
| Point Size | 1.2mm |
| Nib | Imported material |
| Length | 10.7cm |
| Packing | 120 pieces/bag |
| Material | metal |
| Product Name | YHG silver refill pen |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 1X1X0.05 cm |
| Single Gross Weight | 0.003 kg |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
Dongguan Tianyi Stationery Co., Ltd.
