Hot Sale High Quality Gold Pens Luxury Rose Gold Plating Metal Roller Pen With Custom Logo Color Ballpoint Pens
Loading pool progress...
5.0 (27 reviews) โข 7,851 sold
Price tiers
Swipe โ
US$1.30
200โ499
US$0.95
500โ999
US$0.89
1,000โ2,999
US$0.82
3,000+
02005001,0003,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 200
Lead Time (Days)
14
Material
Metal
Use
Office & School Pen
Writing Width
0.7 mm
Place Of Origin
Guangdong, China
Ink Color
Black, Blue
Model Number
ks-20307
Brand Name
Kasun
Erasable Or Not
No
Novelty
Yes
Type
Ballpoint Pen
Color
Customized
Logo
Customer's Logo
Moq
200
Usage
Promotion\Business\School\Office
Function
writing
Product Name
Metal Pen
Ink Color
Blue Black
Packing
1pcs/opp bag,50pcs/inner box,500pcs/ctn
Name
luxury rose gold plating metal roller pen with custom logo
Refill
Normal Refill
| Quantity (Pieces) | 1 - 200 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 14 |
| Material | Metal |
| Use | Office & School Pen |
| Writing Width | 0.7 mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Ink Color | Black, Blue |
| Model Number | ks-20307 |
| Brand Name | Kasun |
| Erasable Or Not | No |
| Novelty | Yes |
| Type | Ballpoint Pen |
|---|---|
| Color | Customized |
| Logo | Customer's Logo |
| Moq | 200 |
| Usage | Promotion\Business\School\Office |
| Function | writing |
| Product Name | Metal Pen |
| Ink Color | Blue Black |
| Packing | 1pcs/opp bag,50pcs/inner box,500pcs/ctn |
| Name | luxury rose gold plating metal roller pen with custom logo |
| Refill | Normal Refill |
Packaging and delivery
| Selling Units | Multiple of 100 |
|---|---|
| Package Size Per Batch | 32X11X11 cm |
| Gross Weight Per Batch | 5.000 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Guangzhou Kasun Stationery Co., Ltd.
