High Quality Bamboo Pen Promotion Gift Bamboo Pen Logo Custom Laser Logo Bamboo Pen
Loading pool progress...
5.0 (7 reviews) โข 42,080 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.11
100โ2,999
US$0.10
3,000โ19,999
US$0.09
20,000โ99,999
US$0.08
100,000+
01003,00020,000100,000
End
Key attributes
Material
Plastic
Use
Promotional Pen
Writing Width
1.0 mm
Place Of Origin
Zhejiang, China
Ink Color
Black, Blue, Red
Model Number
BP8897
Brand Name
Aben
Erasable Or Not
No
Novelty
No
Type
Ballpoint Pen
Product Name
BAMBOO PEN
Moq
100
Pen Color
Bamboo Yellow
| Material | Plastic |
|---|---|
| Use | Promotional Pen |
| Writing Width | 1.0 mm |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Ink Color | Black, Blue, Red |
| Model Number | BP8897 |
| Brand Name | Aben |
| Erasable Or Not | No |
|---|---|
| Novelty | No |
| Type | Ballpoint Pen |
| Product Name | BAMBOO PEN |
| Moq | 100 |
| Pen Color | Bamboo Yellow |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 14.5X1X1 cm |
| Single Gross Weight | 0.011 kg |
Protections
Guaranteed delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Money-back guarantee
Get your money back for missing deliveries and defective or damaged products, plus free local returns for defects
Supplier
HangZhou ABEN E Commerce Co.,Ltd.
