Multi-color Logo Printed Hotel Advertising Stock Lots Low Price Ball Point Multi-functional Plastic Pen
Loading pool progress...
16,500 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.11
99โ4,999
US$0.10
5,000โ19,999
US$0.08
20,000โ49,999
US$0.06
50,000+
0995,00020,00050,000
End
Key attributes
Material
Plastic
Use
Promotional Pen
Writing Width
1.0 mm
Place Of Origin
Zhejiang, China
Ink Color
Blue
Model Number
BP8703
Brand Name
IDO PEN
Novelty
Yes
Type
Ballpoint Pen
Color
Red Green Blue Grey Black
Packing
1pcs/opp Bag 50pcs/inner box 1000pcs/CTN
Moq
100pcs
Ink Color
Black or Blue
Refill
0.7mm/1.0mm
Functions
Pen
Logo
Custom Logo Welcomed
Usage
Promotion Business School Office
Certificate
Trade Assurance
Standard Colors
Please check the picture
| Material | Plastic |
|---|---|
| Use | Promotional Pen |
| Writing Width | 1.0 mm |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Ink Color | Blue |
| Model Number | BP8703 |
| Brand Name | IDO PEN |
| Novelty | Yes |
| Type | Ballpoint Pen |
| Color | Red Green Blue Grey Black |
| Packing | 1pcs/opp Bag 50pcs/inner box 1000pcs/CTN |
|---|---|
| Moq | 100pcs |
| Ink Color | Black or Blue |
| Refill | 0.7mm/1.0mm |
| Functions | Pen |
| Logo | Custom Logo Welcomed |
| Usage | Promotion Business School Office |
| Certificate | Trade Assurance |
| Standard Colors | Please check the picture |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 14X0.6X0.8 cm |
| Single Gross Weight | 0.008 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Guaranteed delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back guarantee
Get your money back for missing deliveries and defective or damaged products, plus free local returns for defects
24/7 support
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Data privacy
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
Tonglu Ido Imp & Exp Co., Ltd.
