Customizable Logo Printed 1.0mm Gold Ballpoint Pen Export Plastic Steel Advertising Signature Pen With Spray Glue Color Matching
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$0.18
100โ1,999
US$0.17
2,000โ9,999
US$0.15
10,000+
01002,00010,000
End
Key attributes
Material
Plastic
Use
Promotional Pen
Writing Width
1.0 mm
Place Of Origin
Zhejiang, China
Ink Color
Black
Model Number
779169556830
Brand Name
Spring, summer, and autumn
Erasable Or Not
No
Novelty
Yes
Type
Ballpoint pen
Logo
Customer's Logo
| Material | Plastic |
|---|---|
| Use | Promotional Pen |
| Writing Width | 1.0 mm |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Ink Color | Black |
| Model Number | 779169556830 |
| Brand Name | Spring, summer, and autumn |
|---|---|
| Erasable Or Not | No |
| Novelty | Yes |
| Type | Ballpoint pen |
| Logo | Customer's Logo |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 13.5X1.2X1.2 cm |
| Single Gross Weight | 0.010 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Guaranteed delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back guarantee
Get your money back for missing deliveries and defective or damaged products, plus free local returns for defects
Supplier
Shaodong Spring Summer Autumn Trading Co., Ltd.
