New Soft Touch Screen Stylus Pen With Logo Ballpen Springs Custom China Wholesale Luxury Rose Gold Metal Office Ballpoint Pen
Loading pool progress...
33.0 (33 reviews) โข 9,600 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.24
2โ999
US$0.23
1,000โ4,999
US$0.22
5,000โ9,999
US$0.21
10,000+
021,0005,00010,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 500
Lead Time (Days)
7
Material
Metal
Use
Promotional Pen
Writing Width
1.0 mm
Place Of Origin
Zhejiang, China
Ink Color
Black
Model Number
YX-326
Brand Name
Yanhua
Erasable Or Not
No
Novelty
Yes
Type
Ballpoint Pen
Product Name
custom logo ballpoint pen promotion active metal stylus ball pen
Color
Black, red, white , blue , customized color
Logo
Custom Logo
Usage
Promotion Gifts
Packing
1pc/opp, 50pcs/inner box, 500pcs/ctn
Ink Color
Blue or Black
Function
Gift--Wholesale Promotional Pens
Name
Custom pen
Moq
2 pcs
Refill
Normal Refill
| Quantity (Pieces) | 1 - 500 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Material | Metal |
| Use | Promotional Pen |
| Writing Width | 1.0 mm |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Ink Color | Black |
| Model Number | YX-326 |
| Brand Name | Yanhua |
| Erasable Or Not | No |
| Novelty | Yes |
| Type | Ballpoint Pen |
|---|---|
| Product Name | custom logo ballpoint pen promotion active metal stylus ball pen |
| Color | Black, red, white , blue , customized color |
| Logo | Custom Logo |
| Usage | Promotion Gifts |
| Packing | 1pc/opp, 50pcs/inner box, 500pcs/ctn |
| Ink Color | Blue or Black |
| Function | Gift--Wholesale Promotional Pens |
| Name | Custom pen |
| Moq | 2 pcs |
| Refill | Normal Refill |
Packaging and delivery
| Packaging Details | New styles personalized custom logo rose gold ballpoint pen promotion active metal stylus ball pen 1pc/opp, 50pcs/inner box, 500pcs/ctn |
|---|---|
| Selling Units | Single item |
| Single Package Size | 14.3X1X1 cm |
| Single Gross Weight | 0.020 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Standard refund policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Yiwu Yanhua Import And Export Co., Ltd.
