No Stock China School Stationery Export Black Gel Ink Pen 0.5 Mm Cartoon Little Dinosaur Pendant Decompress Cute Gel Pen Kawaii
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$0.16
50โ299
US$0.14
300โ499
US$0.12
500+
050300500
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 5000000
Lead Time (Days)
15
Material
Plastic
Place Of Origin
Zhejiang, China
Erasable Or Not
No
Ink Color
Black
Writing Width
0.5 mm
Model Number
GL259
Gel Pen'S Ink Feature
Normal
Gel Pen'S Ink Type
Gel-Ink
Type
Gel Pen
Use
Office & School Pen
Products Name
gel pen kawaii
Size
0.5 mm
Weight
about 13 g
Design
mixed
Express Delivery
DHL /TNT/SF/UPS and so on
Delivery Time:
Send out within 8 days after get the payment
| Quantity (Pieces) | 1 - 5000000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 15 |
| Material | Plastic |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Erasable Or Not | No |
| Ink Color | Black |
| Writing Width | 0.5 mm |
| Model Number | GL259 |
| Gel Pen'S Ink Feature | Normal |
| Gel Pen'S Ink Type | Gel-Ink |
|---|---|
| Type | Gel Pen |
| Use | Office & School Pen |
| Products Name | gel pen kawaii |
| Size | 0.5 mm |
| Weight | about 13 g |
| Design | mixed |
| Express Delivery | DHL /TNT/SF/UPS and so on |
| Delivery Time: | Send out within 8 days after get the payment |
Packaging and delivery
| Packaging Details | In bulk packing in an OPP bag . |
|---|---|
| Selling Units | Single item |
| Single Package Size | 18X3X3 cm |
| Single Gross Weight | 0.020 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
๐ญ
Yiwu Mengzhaiwu Import And Export Co., Ltd.
