New Fashion Comfortable 6 Pcs Gel Pen Set Hand Portable Cute Cartoon Capybara Erasable Gel Pen For Kids
Loading pool progress...
5.0 (1 review) โข 2,155 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.14
50โ499
US$0.13
500โ999
US$0.12
1,000+
0505001,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 1000
Lead Time (Days)
7
Material
Plastic
Place Of Origin
Zhejiang, China
Erasable Or Not
No
Ink Color
Black, Blue
Writing Width
0.5 mm
Model Number
CB2509
Brand Name
TWINS WIN
Gel Pen'S Ink Feature
Normal
Gel Pen'S Ink Type
Gel-Ink
Type
Gel Pen
Use
Office & School Pen
Name
eraser pen
Color
Multiple colors
Size
15.6*6.5cm
Weight
65.2g
Moq
50 pcs/design mixed colors
Packing
6piece/box
Delivery Time
Send out within 7 days after get the payment
Logo
Customized Acceptable
| Quantity (Pieces) | 1 - 1000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Material | Plastic |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Erasable Or Not | No |
| Ink Color | Black, Blue |
| Writing Width | 0.5 mm |
| Model Number | CB2509 |
| Brand Name | TWINS WIN |
| Gel Pen'S Ink Feature | Normal |
| Gel Pen'S Ink Type | Gel-Ink |
| Type | Gel Pen |
|---|---|
| Use | Office & School Pen |
| Name | eraser pen |
| Color | Multiple colors |
| Size | 15.6*6.5cm |
| Weight | 65.2g |
| Moq | 50 pcs/design mixed colors |
| Packing | 6piece/box |
| Delivery Time | Send out within 7 days after get the payment |
| Logo | Customized Acceptable |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 20X10X10 cm |
| Single Gross Weight | 0.025 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Easy Return & Refund
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
Supplier
Yiwu Twins Win Import & Export Co., Ltd.
