School Plastic Cheap Multicolored Ballpoint Gel Signature Pens With Press Oem Retractable Custom Printed Logo For Stationery
Loading pool progress...
5.0 (5 reviews) โข 3,503 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.25
500โ2,999
US$0.20
3,000โ4,999
US$0.13
5,000+
05003,0005,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 3000
Lead Time (Days)
10
Material
Plastic
Use
Promotional Pen
Writing Width
1.0 mm
Place Of Origin
Shenzhen
Ink Color
Black
Model Number
HYD-202
Brand Name
HONGYUNDA
Erasable Or Not
No
Novelty
Yes
Type
Ballpoint Pen
Product Name
Multicolored ballpoint gel pen
Color
Blue, green, yellow,pink, red, orange,black,white,etc.
Writing Width
0.5mm
Usage
Promotion\Business\School\Office Stationery
Ink
Black Ink Color
Weight
0.014KG
Package
1pc*opp Bag
Moq
20pcs
Oem/Odm
Accetable
Pen Type
Gift Pen Ball Pen
| Quantity (Pieces) | 1 - 3000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 10 |
| Material | Plastic |
| Use | Promotional Pen |
| Writing Width | 1.0 mm |
| Place Of Origin | Shenzhen |
| Ink Color | Black |
| Model Number | HYD-202 |
| Brand Name | HONGYUNDA |
| Erasable Or Not | No |
| Novelty | Yes |
| Type | Ballpoint Pen |
|---|---|
| Product Name | Multicolored ballpoint gel pen |
| Color | Blue, green, yellow,pink, red, orange,black,white,etc. |
| Writing Width | 0.5mm |
| Usage | Promotion\Business\School\Office Stationery |
| Ink | Black Ink Color |
| Weight | 0.014KG |
| Package | 1pc*opp Bag |
| Moq | 20pcs |
| Oem/Odm | Accetable |
| Pen Type | Gift Pen Ball Pen |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 20X2X1 cm |
| Single Gross Weight | 0.100 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Shenzhen Hongyunda Gift Packaging Co., Ltd.
