Multi Candy Color Soft Rubber Finished Plastic Cheap Click Gel Pens Promotional Soft Touch Gel Pen With Logo
Loading pool progress...
4.7 (5 reviews) โข 1,917 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.13
50โ999
US$0.11
1,000โ7,999
US$0.08
8,000โ49,999
US$0.07
50,000+
0501,0008,00050,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 200
Lead Time (Days)
7
Material
Plastic
Place Of Origin
Zhejiang, China
Erasable Or Not
No
Ink Color
Black
Writing Width
0.5 mm
Model Number
ls-0627
Brand Name
LISEN
Gel Pen'S Ink Feature
Normal
Gel Pen'S Ink Type
Gel-Ink
Type
Gel Pen
Use
Office & School Pen
Product Name
promotional pen with company logo
Size
14*0.9cm
Logo
Customized Logo
Packing
Opp Bag
Moq
50pcs
Usage
Promotion\Business\School\Office
Color
Customized Color
Weight
7.6g
Package
OPP Package
| Quantity (Pieces) | 1 - 200 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Material | Plastic |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Erasable Or Not | No |
| Ink Color | Black |
| Writing Width | 0.5 mm |
| Model Number | ls-0627 |
| Brand Name | LISEN |
| Gel Pen'S Ink Feature | Normal |
| Gel Pen'S Ink Type | Gel-Ink |
| Type | Gel Pen |
|---|---|
| Use | Office & School Pen |
| Product Name | promotional pen with company logo |
| Size | 14*0.9cm |
| Logo | Customized Logo |
| Packing | Opp Bag |
| Moq | 50pcs |
| Usage | Promotion\Business\School\Office |
| Color | Customized Color |
| Weight | 7.6g |
| Package | OPP Package |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 14X1X1 cm |
| Single Gross Weight | 0.010 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Tonglu Lisen Stationery Gift Co., Ltd.
