Twistable White Red Metallic Metal Promotional And Cheap Price Aluminum Ballpoint Ball Pens
Loading pool progress...
5.0 (5 reviews) โข 1,600 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.40
2โ99
US$0.38
100โ499
US$0.36
500+
02100500
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 5000
Lead Time (Days)
3
Material
Metal
Use
Promotional Pen
Writing Width
0.7/1.0 mm
Place Of Origin
Zhejiang, China
Ink Color
Black, Blue
Model Number
RG600890B
Brand Name
Reginfield
Erasable Or Not
No
Novelty
Yes
Type
Ballpoint Pen
Product Name
Promotional aluminum pen
Color
Customized
Surface Treatment
Lacquer finish
Style
Fashion
Size
Standard
Usage
Promotion\Business\School\Office
Package
1pc/poly Bag
| Quantity (Pieces) | 1 - 5000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 3 |
| Material | Metal |
| Use | Promotional Pen |
| Writing Width | 0.7/1.0 mm |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Ink Color | Black, Blue |
| Model Number | RG600890B |
| Brand Name | Reginfield |
| Erasable Or Not | No |
| Novelty | Yes |
|---|---|
| Type | Ballpoint Pen |
| Product Name | Promotional aluminum pen |
| Color | Customized |
| Surface Treatment | Lacquer finish |
| Style | Fashion |
| Size | Standard |
| Usage | Promotion\Business\School\Office |
| Package | 1pc/poly Bag |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 18X13X13 cm |
| Single Gross Weight | 1.000 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Ningbo Reginfield Imp.& Exp. Co., Ltd.
