Fast Shipping Stock Items Creative Cute Plastic Gel Pen For Child And School
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$0.16
500โ4,999
US$0.14
5,000+
05005,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 10000
Lead Time (Days)
15
Material
Plastic
Place Of Origin
Anhui, China
Erasable Or Not
No
Ink Color
Black
Writing Width
0.38 mm
Model Number
BLM-G002
Brand Name
BLM Gel pen
Gel Pen'S Ink Feature
Normal
Gel Pen'S Ink Type
Gel-Ink
Type
Gel Pen
Use
Office & School Pen
Product Name
Stock Items Creative Cute Plastic Gel Pen for Child and School
Color
black and blue
Packing
box
Logo
Accept Customized Logo
Moq
500pcs
Style
normal
Tip Size
0.5mm
| Quantity (Pieces) | 1 - 10000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 15 |
| Material | Plastic |
| Place Of Origin | Anhui, China |
| Erasable Or Not | No |
| Ink Color | Black |
| Writing Width | 0.38 mm |
| Model Number | BLM-G002 |
| Brand Name | BLM Gel pen |
| Gel Pen'S Ink Feature | Normal |
| Gel Pen'S Ink Type | Gel-Ink |
|---|---|
| Type | Gel Pen |
| Use | Office & School Pen |
| Product Name | Stock Items Creative Cute Plastic Gel Pen for Child and School |
| Color | black and blue |
| Packing | box |
| Logo | Accept Customized Logo |
| Moq | 500pcs |
| Style | normal |
| Tip Size | 0.5mm |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 15X1X1 cm |
| Single Gross Weight | 0.009 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Standard refund policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Anhui Bolangming Trading Company Limited
