Colorful Gel Pens 10pcs Set Cute Neutral Water-based Pen For Learning Office Supplies
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$2
2โ99
US$1.40
100โ99,999,999
US$0.50
100,000,000+
02100100,000,000
End
Key attributes
Quantity (Boxes)
1 - 2
Lead Time (Days)
8
Material
Plastic
Place Of Origin
Zhejiang, China
Erasable Or Not
No
Writing Width
0.5 mm
Model Number
10pcs
Brand Name
shuangyu
Gel Pen'S Ink Feature
Normal
Gel Pen'S Ink Type
Gel-Ink
Type
Gel Pen
Use
Office & School Pen
Product Name
dolorful Gel Pens
Package
10 Pcs/box
Style
2019
Size
170*11mm
Tip Size
0.5mm
Moq
2 boxes
Weight
120g
Ink Color
Colored Marker
Function
Writing. Advertising.Promotion.Gift
Delivery Time
10 -40 Days
| Quantity (Boxes) | 1 - 2 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 8 |
| Material | Plastic |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Width | 0.5 mm |
| Model Number | 10pcs |
| Brand Name | shuangyu |
| Gel Pen'S Ink Feature | Normal |
| Gel Pen'S Ink Type | Gel-Ink |
| Type | Gel Pen |
| Use | Office & School Pen |
|---|---|
| Product Name | dolorful Gel Pens |
| Package | 10 Pcs/box |
| Style | 2019 |
| Size | 170*11mm |
| Tip Size | 0.5mm |
| Moq | 2 boxes |
| Weight | 120g |
| Ink Color | Colored Marker |
| Function | Writing. Advertising.Promotion.Gift |
| Delivery Time | 10 -40 Days |
Packaging and delivery
| Packaging Details | box |
|---|---|
| Selling Units | Single item |
| Single Package Size | 18X12X3 cm |
| Single Gross Weight | 0.300 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Standard refund policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Zhejiang Shuangyu Stationery Co., Ltd.
