10pcs Gifts Classmate Graduation Employee Appreciation Pens Thank You Gifts Inspirational Motivational Pens For Student Teacher
Loading pool progress...
12 sold
Price tiers
Swipe โ
US$4.68
10โ99
US$3
100โ999
US$2.80
1,000โ9,999
US$2
10,000+
0101001,00010,000
End
Key attributes
Quantity (Sets)
1 - 100
Lead Time (Days)
7
Material
Metal
Use
Promotional Pen
Writing Width
1.0 mm
Place Of Origin
Sichuan, China
Model Number
J2830
Brand Name
OEM
Novelty
Yes
Type
Ballpoint Pen
Color
gun black metal pen
Refill
ball pen refill
Logo
AVAILABLE
Usage
business signature pen
Functions
writing ball pen
| Quantity (Sets) | 1 - 100 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Material | Metal |
| Use | Promotional Pen |
| Writing Width | 1.0 mm |
| Place Of Origin | Sichuan, China |
| Model Number | J2830 |
| Brand Name | OEM |
| Novelty | Yes |
|---|---|
| Type | Ballpoint Pen |
| Color | gun black metal pen |
| Refill | ball pen refill |
| Logo | AVAILABLE |
| Usage | business signature pen |
| Functions | writing ball pen |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 1X1X1 cm |
| Single Gross Weight | 0.500 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
๐ญ
Nanchang Kuajin Trading Co., Ltd.
