"10pcs Kawaii Plastic Gel Pen 0.5mm Black Gel Ink Factory Sale Cool Gift For Office"
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$1.26
100โ499
US$1.10
500โ999
US$0.99
1,000โ19,999
US$0.60
20,000+
01005001,00020,000
End
Key attributes
Quantity (Sets)
1 - 100
Lead Time (Days)
9
Material
Plastic
Place Of Origin
Zhejiang, China
Erasable Or Not
No
Ink Color
Black
Writing Width
0.5 mm
Brand Name
Homey
Gel Pen'S Ink Feature
Normal
Gel Pen'S Ink Type
Liquid-Ink
Type
Gel Pen
Use
Office & School Pen
Size
17*21cm
Weight
about123g
Packing
10 pieces get one pen bag
Product Name
10 pens/set
| Quantity (Sets) | 1 - 100 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 9 |
| Material | Plastic |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Erasable Or Not | No |
| Ink Color | Black |
| Writing Width | 0.5 mm |
| Brand Name | Homey |
| Gel Pen'S Ink Feature | Normal |
|---|---|
| Gel Pen'S Ink Type | Liquid-Ink |
| Type | Gel Pen |
| Use | Office & School Pen |
| Size | 17*21cm |
| Weight | about123g |
| Packing | 10 pieces get one pen bag |
| Product Name | 10 pens/set |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 5X5X5 cm |
| Single Gross Weight | 2.000 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Easy Return
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Yiwu Homey Daily Necessity Factory
