Authentic 1mm Metal Ballpoint Pen For Students Business & Signature Gift Use For Promotional Writing
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$0.21
100โ999
US$0.17
1,000โ4,999
US$0.14
5,000+
01001,0005,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 5000
Lead Time (Days)
7
Material
Metal
Use
Office & School Pen
Writing Width
1.0 mm
Place Of Origin
Zhejiang, China
Ink Color
Black
Model Number
LY7210
Brand Name
XH
Erasable Or Not
No
Novelty
No
Type
Ballpoint Pen
Product Name
Stationery Promotional Pen
Usage
Promotion\Business\School\Office\Gift
Color
Multiple Colors
Logo
Customer's Logo
Sample
Sample Avaliable
Style
Fashionable Balpoint Pen
Keyword
Ball Pen Promotional
Ink
0.5mm Blue Ink Color
Weight
17g
Size
14.0cmx1.2cm/1.0cm
| Quantity (Pieces) | 1 - 5000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Material | Metal |
| Use | Office & School Pen |
| Writing Width | 1.0 mm |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Ink Color | Black |
| Model Number | LY7210 |
| Brand Name | XH |
| Erasable Or Not | No |
| Novelty | No |
| Type | Ballpoint Pen |
|---|---|
| Product Name | Stationery Promotional Pen |
| Usage | Promotion\Business\School\Office\Gift |
| Color | Multiple Colors |
| Logo | Customer's Logo |
| Sample | Sample Avaliable |
| Style | Fashionable Balpoint Pen |
| Keyword | Ball Pen Promotional |
| Ink | 0.5mm Blue Ink Color |
| Weight | 17g |
| Size | 14.0cmx1.2cm/1.0cm |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 15X2X2 cm |
| Single Gross Weight | 0.015 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Easy Return & Refund
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
Supplier
Hangzhou Xinhao Stationery& Gift Co., Ltd.
