Factory Direct Sale Creativity Painting Children Pencils Customizable Logo Hb 2b Standard Rainbow Paper Pencil
Key attributes
| Quantity (Pieces) | 1 - 50 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 10 |
| Body Material | Wood |
| Barrel Color | iridescent |
| Lead Color | Black |
| Use | Office & School Pencil |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | x-88 |
| Brand Name | other |
| Type | Standard Pencils |
| Packaging | Loose |
| Product Name | Customizable LOGO HB 2B Standard Rainbow Paper Pencil |
|---|---|
| Color | iridescent |
| Material | Wood |
| Usage | Promotional Gift |
| Style | Cute |
| Shape | Hole |
| Moq | 100pcs |
| Size | 17.5cm |
| Feature | Eco-friendly Promotional Pencil |
| Weight | 7.2g |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 17.5X1X1 cm |
| Single Gross Weight | 0.020 kg |
Protections
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
