Russian Direct Sales 12-color Eternal Pencil Never-end Black Technology Standard Pencils Set For Office School Use Cross-border
Loading pool progress...
1,011 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.11
30โ199
US$0.06
200+
030200
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 500
Lead Time (Days)
7
Body Material
Plastic
Barrel Color
colorful
Lead Color
Black
Use
Office & School Pencil
Place Of Origin
Zhejiang, China
Model Number
YIXIN-BH261
Brand Name
YIXIN
Printing
Digital printing
Size
17*1.1cm
Type
Standard pencilils
Packaging
Set
| Quantity (Pieces) | 1 - 500 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Body Material | Plastic |
| Barrel Color | colorful |
| Lead Color | Black |
| Use | Office & School Pencil |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | YIXIN-BH261 |
|---|---|
| Brand Name | YIXIN |
| Printing | Digital printing |
| Size | 17*1.1cm |
| Type | Standard pencilils |
| Packaging | Set |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 17X1.1X1.1 cm |
| Single Gross Weight | 0.020 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Easy Return & Refund
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
Supplier
๐ญ
Jinhua Yixin Cultural Supplies Co., Ltd.
