1pc Factory Wholesale 0.5mm/0.7mm Hb Pencil Lead Mechanical Pencil With Eraser For Office School Supplies
Loading pool progress...
1.0 (1 review)
Price tiers
Swipe โ
US$0.40
12โ199
US$0.36
200โ999
US$0.33
1,000+
0122001,000
End
Key attributes
Quantity (Sets)
1 - 120
Lead Time (Days)
7
Body Material
Plastic
Writing Width
0.5 mm
Place Of Origin
China
Model Number
ZDQB
Type
Mechanical Pencils
Packaging
Loose
Box Size
144*10MM
Usage
Art Painting
Moq
5
Color
Random
Pencil Length170m
175mm
Pencil Lead
0.5mm/0.7mm
Material
Metal/Plastic
Name
BOKEZDQB Mechanical Pencils
Available
School Student & Office
Type
Mechanical Pencil
| Quantity (Sets) | 1 - 120 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Body Material | Plastic |
| Writing Width | 0.5 mm |
| Place Of Origin | China |
| Model Number | ZDQB |
| Type | Mechanical Pencils |
| Packaging | Loose |
| Box Size | 144*10MM |
| Usage | Art Painting |
|---|---|
| Moq | 5 |
| Color | Random |
| Pencil Length170m | 175mm |
| Pencil Lead | 0.5mm/0.7mm |
| Material | Metal/Plastic |
| Name | BOKEZDQB Mechanical Pencils |
| Available | School Student & Office |
| Type | Mechanical Pencil |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 14.4X5X5 cm |
| Single Gross Weight | 0.060 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
24/7 support
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Data privacy
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
Zhoushan Shenglan Trade Co., Ltd.
