33cm Jumbo Pencil Giant Paint Gift Pencils
Loading pool progress...
2 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.70
10โ499
US$0.66
500โ999
US$0.55
1,000โ9,999
US$0.40
10,000+
0105001,00010,000
End
Key attributes
Body Material
Wood
Barrel Color
as picture
Lead Color
Black
Use
Promotional Pencil
Place Of Origin
Guangdong, China
Model Number
PC-120
Brand Name
OEM/ODM
Type
Standard Pencils
Packaging
Loose
Color
Picture Shows
Logo
Customer's Logo
Size
33*3cm
Packing
1pc/opp bag,240pcs/ctn
Style
Enviromental Friendly Gifts
Weight
150g/pc
Payment Terms
T/T Credit Card Paypal
| Body Material | Wood |
|---|---|
| Barrel Color | as picture |
| Lead Color | Black |
| Use | Promotional Pencil |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | PC-120 |
| Brand Name | OEM/ODM |
| Type | Standard Pencils |
| Packaging | Loose |
|---|---|
| Color | Picture Shows |
| Logo | Customer's Logo |
| Size | 33*3cm |
| Packing | 1pc/opp bag,240pcs/ctn |
| Style | Enviromental Friendly Gifts |
| Weight | 150g/pc |
| Payment Terms | T/T Credit Card Paypal |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 35X4X4 cm |
| Single Gross Weight | 0.120 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Guaranteed delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back guarantee
Get your money back for missing deliveries and defective or damaged products, plus free local returns for defects
24/7 support
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Data privacy
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
Shenzhen Morning Gifts Co., Ltd.
