Factory Wholesale Black Technology Eternal Pencils Are Cut-free Painting Hb Endless Ink Pencil For Child
Loading pool progress...
1,301 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.08
500โ1,999
US$0.07
2,000โ9,999
US$0.06
10,000โ99,999
US$0.05
100,000+
05002,00010,000100,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 2000
Lead Time (Days)
7
Body Material
Plastic
Barrel Color
18 colors
Lead Color
Black
Use
Promotional Pencil
Place Of Origin
Jiangxi China
Model Number
YHQB018
Brand Name
Weizhuang
Printing
uv printing, Laser-Carving, Screen printing
Size
13.5*1.5*1.5cm
Type
Standard Pencils
Packaging
Loose
Product Name
Eternal Pencil
Usage
Promotion\Business\School\Office Stationery
Material
Plastic+graphite
Logo
Accept Customized Logo
Packing
1pc/opp
Tip
Replaceable
Moq
500 pcs
| Quantity (Pieces) | 1 - 2000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Body Material | Plastic |
| Barrel Color | 18 colors |
| Lead Color | Black |
| Use | Promotional Pencil |
| Place Of Origin | Jiangxi China |
| Model Number | YHQB018 |
| Brand Name | Weizhuang |
| Printing | uv printing, Laser-Carving, Screen printing |
| Size | 13.5*1.5*1.5cm |
|---|---|
| Type | Standard Pencils |
| Packaging | Loose |
| Product Name | Eternal Pencil |
| Usage | Promotion\Business\School\Office Stationery |
| Material | Plastic+graphite |
| Logo | Accept Customized Logo |
| Packing | 1pc/opp |
| Tip | Replaceable |
| Moq | 500 pcs |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 14X1.5X1.5 cm |
| Single Gross Weight | 0.017 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Standard refund policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Nanchang Shisanyue Cultural Creative Co., Ltd.
