Big Stationery Distributor Yiwu Supplier Wholesale Multifunction Cute Cartoon Metal Blank Pencil Case 115
Key attributes
| Quantity (Pieces) | 1 - 50 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 10 |
| Material | Metal |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Size | 20*5.8cm |
| Model Number | Pencase115 |
| Brand Name | TWINS WIN |
| Novelty | Yes |
| Type | Pencil Case |
|---|---|
| Use | Schools & Offices |
| Name | multifunction pencil case |
| Moq | 50pcs/design mixed colors |
| Packing | 1 piece/opp bag and 10pcs/big opp |
| Delivery Time | Send out within 8 days after get the payment |
| Style | top sale office&school pen box |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 20X6X2 cm |
| Single Gross Weight | 0.049 kg |
Protections
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
