36 Pieces Luxury Classic Black Wooden Handle Natural Hair Synthetic Soft And Friendly Makeup Brush Set Available For Distributor
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$25.99
1โ29
US$20.88
30+
0130
End
Key attributes
Quantity (Sets)
1 - 100
Lead Time (Days)
3
Brush Material
synthetic/pony/goat
Handle Material
WOOD
Used With
Lip Liner, CONCEALER, Shaving Brush, BLUSHER, Lip Gloss, Eyebrow Pencil, Eyeliner, FOUNDATION, Eye Shadow, Lip Balm, Mascara, Lipstick
Use
Face
Style
Angular Blush, Fan Brush, Smudge Brush, Flat Brush
Place Of Origin
Guangdong, China
Model Number
AA935
Items Per Set
36PCS/SET
Hair Material
synthetic hair
Ferrule Material
Auminum Ferrule
Application
Beauty Care Makeup Tools
Package
opp Bag
Moq
5set
Logo Lassr
100set
Size
15-17cm
Payment Terms
T/T, trade assurance, paypal, Western uinion, Moneygram
Lead Time
1-3days for sample, 15-30days for customized order
| Quantity (Sets) | 1 - 100 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 3 |
| Brush Material | synthetic/pony/goat |
| Handle Material | WOOD |
| Used With | Lip Liner, CONCEALER, Shaving Brush, BLUSHER, Lip Gloss, Eyebrow Pencil, Eyeliner, FOUNDATION, Eye Shadow, Lip Balm, Mascara, Lipstick |
| Use | Face |
| Style | Angular Blush, Fan Brush, Smudge Brush, Flat Brush |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | AA935 |
| Items Per Set | 36PCS/SET |
| Hair Material | synthetic hair |
|---|---|
| Ferrule Material | Auminum Ferrule |
| Application | Beauty Care Makeup Tools |
| Package | opp Bag |
| Moq | 5set |
| Logo Lassr | 100set |
| Size | 15-17cm |
| Payment Terms | T/T, trade assurance, paypal, Western uinion, Moneygram |
| Lead Time | 1-3days for sample, 15-30days for customized order |
Packaging and delivery
| Packaging Details | opp bag+carton box |
|---|---|
| Selling Units | Single item |
| Single Package Size | 25X20X2 cm |
| Single Gross Weight | 1.000 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Easy Return & Refund
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
Supplier
๐ญ
Shenzhen Abangzi Cosmetics Co., Ltd.
