Cosmetic Lipstick Distributors Cosplay Costumeuid Lipstick Wholesale Privpajamabel Matte Liquid Lipstick Gloves Shoe Pencil
Key attributes
| Quantity (Pieces) | 1 - 12000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 15 |
| Form | Pencil |
| Net Wt | 2g |
| Feature | Sunscreen, waterproof, Moisturizing |
| Ingredient | Mineral, Herbal, Chemical, Vegan |
| Size Type | regular size |
| Certification | CE, MSDS, HALAL |
| Place Of Origin | Zhejiang, China |
| Brand Name | Annelise |
| Model Number | 3235 |
|---|---|
| Product Name | Lipstick |
| Type | Lip Makeup |
| Function | Moisturizing |
| Keywords | Multi Colors Lipstick |
| Logo | Customer Logo Acceptable |
| Colors | Multi-colors |
| Advantage | Accept Small Orders |
| Moq | 1152Pcs |
| Characteristics | Waterproof Long-lasting Matte Lipstick |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 12X4X4 cm |
| Single Gross Weight | 0.500 kg |
Protections
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Make free local returns for defects on qualifying purchases
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
