Hot Sell Original Colored Liberty Dermatograph Pencils,Good Quality Wax Pencil For Garment In Making,Auto Pencil
Loading pool progress...
270 sold
Price tiers
Swipe โ
US$0.11
144โ49,999
US$0.10
50,000+
014450,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 144
Lead Time (Days)
15
Body Material
Paper
Lead Color
Color
Use
For garment,fabric,letther,metal
Place Of Origin
Guangdong, China
Model Number
Art No.8000
Brand Name
STANDARD
Type
Standard Pencils
Packaging
Loose
Product Name
colorful dermatograph pencils
Material
Craft paper
Color
black ,white,red,blue ,green,pink,orange..
Shape
Round
Usage
For garment,fabric,letther,metal
Packing
12pcs/color Box
Item Size:
L15.5*D0.48cm
Certifications
ROHS
Moq
50000pcs
Logo
Accept customized
| Quantity (Pieces) | 1 - 144 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 15 |
| Body Material | Paper |
| Lead Color | Color |
| Use | For garment,fabric,letther,metal |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | Art No.8000 |
| Brand Name | STANDARD |
| Type | Standard Pencils |
| Packaging | Loose |
| Product Name | colorful dermatograph pencils |
|---|---|
| Material | Craft paper |
| Color | black ,white,red,blue ,green,pink,orange.. |
| Shape | Round |
| Usage | For garment,fabric,letther,metal |
| Packing | 12pcs/color Box |
| Item Size: | L15.5*D0.48cm |
| Certifications | ROHS |
| Moq | 50000pcs |
| Logo | Accept customized |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 15X1X1 cm |
| Single Gross Weight | 0.010 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Standard refund policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Dongguan Tianyi Stationery Co., Ltd.
