Wholesale Vegan Rose Gold Eyebrow Pencil Waterproof Eye Brow Pencil With Soft Brush
Loading pool progress...
5.0 (1 review) โข 255 sold
Price tiers
Swipe โ
US$1.50
100โ999
US$1.20
1,000โ2,999
US$0.60
3,000+
01001,0003,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 3000
Lead Time (Days)
15
Form
Pencil
Feature
Long-lasting, Double Head, waterproof
Type
Eyebrow Pencil
Ingredient
Vegan
Model Number
2505
Place Of Origin
Guangdong, China
Brand Name
Make own your brand
Service
OEM/ODM
Product Name
Waterproof Eyebrow Pencil
Moq
100 pcs
Color
5 colors
Feature
Waterproof,Long-lasting
Weight
13g
Function
Lady's Eyebrow Beauty Makeup
Sample Time
3-5 days
Certification
MSDS
Advantage
Small MOQ Accept Custom
| Quantity (Pieces) | 1 - 3000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 15 |
| Form | Pencil |
| Feature | Long-lasting, Double Head, waterproof |
| Type | Eyebrow Pencil |
| Ingredient | Vegan |
| Model Number | 2505 |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Make own your brand |
| Service | OEM/ODM |
| Product Name | Waterproof Eyebrow Pencil |
|---|---|
| Moq | 100 pcs |
| Color | 5 colors |
| Feature | Waterproof,Long-lasting |
| Weight | 13g |
| Function | Lady's Eyebrow Beauty Makeup |
| Sample Time | 3-5 days |
| Certification | MSDS |
| Advantage | Small MOQ Accept Custom |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 15X1.9X1.9 cm |
| Single Gross Weight | 0.082 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
24/7 support
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Data privacy
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
Guangzhou Kailulin Cosmetic Co., Ltd.
