Bulk Oem Qr Code 1d 2d Device Wireless Handheld Barcode Scanner For Payment System
Loading pool progress...
5.0 (3 reviews) โข 1 sold
Price tiers
Swipe โ
US$41.65
2โ1,999
US$36.65
2,000โ9,999
US$31.65
10,000+
022,00010,000
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 1000
Lead Time (Days)
7
Type
QR Code Scanner
Interface Type
Usb, COM, PS/2
Scan Element Type
CMOS
Colour Depth
32 Bit
Warranty(Year)
1-Year
Products Status
Stock
After-Sales Service
Call Center and on-line Technical Support
Private Mold
Yes
Software Development Kit (Sdk)
No
Color
Black
Place Of Origin
Guangdong, China
Brand Name
winson
Max Paper Size
n/a
Optical Resolution
5mil
Scan Speed
60fps
Product Name
QR Code Scanner
Product Type
Scanner 2D
Interface
RS-232/USB HID KEYBOARD/USB VCP
Light Source
White LED*1
Photo Sensor
CMOS array sensor
Sensor Resolution
752X480 pixels
Voltage Requirement
DC 5V
| Quantity (Pieces) | 1 - 1000 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Type | QR Code Scanner |
| Interface Type | Usb, COM, PS/2 |
| Scan Element Type | CMOS |
| Colour Depth | 32 Bit |
| Warranty(Year) | 1-Year |
| Products Status | Stock |
| After-Sales Service | Call Center and on-line Technical Support |
| Private Mold | Yes |
| Software Development Kit (Sdk) | No |
| Color | Black |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | winson |
| Max Paper Size | n/a |
| Optical Resolution | 5mil |
| Scan Speed | 60fps |
| Product Name | QR Code Scanner |
| Product Type | Scanner 2D |
| Interface | RS-232/USB HID KEYBOARD/USB VCP |
| Light Source | White LED*1 |
| Photo Sensor | CMOS array sensor |
| Sensor Resolution | 752X480 pixels |
| Voltage Requirement | DC 5V |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 20X11.5X8 cm |
| Single Gross Weight | 0.500 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Guangzhou Winson Information Technology Co., Ltd.
