Xincode Laser Ccd Cmo Scan Wired Bar Code Scanners Reader Corded Handheld 1d 2d Qr Barcode Scanner Suppliers X-9100
Loading pool progress...
3.0 (3 reviews) โข 1 sold
Price tiers
Swipe โ
US$14.30
2โ100
US$12.30
101โ500
US$11.60
501โ1,000
US$10.90
1,001+
021015011,001
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 10
Lead Time (Days)
5
Type
Barcode Scanner
Interface Type
COM, PS/2, Usb
Scan Element Type
CMOS
Colour Depth
32 Bit
Warranty(Year)
1-Year
Products Status
Stock
After-Sales Service
Return and Replacement, Others, Repair, Free Spare Parts, Onsite Training and Inspection, Call Center and on-line Technical Support
Private Mold
Yes
Place Of Origin
Guangdong, China
Brand Name
Xincode
Max Paper Size
A4
Optical Resolution
4mil
Scan Speed
300scans/s
Color
white/black
Warranty
1 years
Glass
anti-explosion glass
Ip Grade
IP42
Shock Resistance
1.5m
Scanning Type
Manual,Auto-sensing,
Application
commercial,industry,
Reading Ability
read all kinds of standdard 1D barcode on paper
Advantage
All kinds of barcode scanners optional
| Quantity (Pieces) | 1 - 10 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 5 |
| Type | Barcode Scanner |
| Interface Type | COM, PS/2, Usb |
| Scan Element Type | CMOS |
| Colour Depth | 32 Bit |
| Warranty(Year) | 1-Year |
| Products Status | Stock |
| After-Sales Service | Return and Replacement, Others, Repair, Free Spare Parts, Onsite Training and Inspection, Call Center and on-line Technical Support |
| Private Mold | Yes |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Xincode |
| Max Paper Size | A4 |
|---|---|
| Optical Resolution | 4mil |
| Scan Speed | 300scans/s |
| Color | white/black |
| Warranty | 1 years |
| Glass | anti-explosion glass |
| Ip Grade | IP42 |
| Shock Resistance | 1.5m |
| Scanning Type | Manual,Auto-sensing, |
| Application | commercial,industry, |
| Reading Ability | read all kinds of standdard 1D barcode on paper |
| Advantage | All kinds of barcode scanners optional |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 23X14X11 cm |
| Single Gross Weight | 0.500 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Money-back protection
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
24/7 support
Access our virtual help center 24/7 or connect with live agents for assistance
Data privacy
Your data privacy is protected across Alibaba.com with built-in security
Supplier
Foshan Xincode Electronics Technology Co., Ltd.
