Warehouse Use Wireless Laser Barcode Scanner 433mhz Wifi Barcode Scanner A M A Z O N Supplier Barcode Scanner Nadamoo
Loading pool progress...
1.0 (1 review)
Price tiers
Swipe โ
US$35.49
2โ199
US$33.99
200โ499
US$31.99
500+
02200500
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 500
Lead Time (Days)
7
Type
Barcode Scanner
Interface Type
Usb, COM
Scan Element Type
CIS
Colour Depth
32 Bit
Warranty(Year)
2-Year
Products Status
Stock
After-Sales Service
Repair, Call Center and on-line Technical Support
Color
Black
Place Of Origin
Guangdong, China
Brand Name
YHDAA
Max Paper Size
A4 Size
Optical Resolution
4mil
Scan Speed
300scan/sec
Product Specification
433MHZ Wireless Laser Barcode Scanner
Trigger Mode
Manual,Continuous
Scan Speed
300 times/second
Warranty
2 Years
Distance
Indoor: 100-300m Outdoor:300m-500m
Resolution
4mil
Working Time
7 to 10 days
Storage
300,000 barcode
Drop Test
3.0m fall to concrete
| Quantity (Pieces) | 1 - 500 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 7 |
| Type | Barcode Scanner |
| Interface Type | Usb, COM |
| Scan Element Type | CIS |
| Colour Depth | 32 Bit |
| Warranty(Year) | 2-Year |
| Products Status | Stock |
| After-Sales Service | Repair, Call Center and on-line Technical Support |
| Color | Black |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | YHDAA |
| Max Paper Size | A4 Size |
|---|---|
| Optical Resolution | 4mil |
| Scan Speed | 300scan/sec |
| Product Specification | 433MHZ Wireless Laser Barcode Scanner |
| Trigger Mode | Manual,Continuous |
| Scan Speed | 300 times/second |
| Warranty | 2 Years |
| Distance | Indoor: 100-300m Outdoor:300m-500m |
| Resolution | 4mil |
| Working Time | 7 to 10 days |
| Storage | 300,000 barcode |
| Drop Test | 3.0m fall to concrete |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 22X10.5X16.5 cm |
| Single Gross Weight | 0.500 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Standard refund policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
Shenzhen Yuhengda Technology Co., Ltd.
