Usb Interface Full Page Passport Document Reader Mk2 Authentic Stock Airport Scanner With 1d Scan Element At9000
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$1,99
1
01
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 5
Lead Time (Days)
3
Type
Document Scanner
Interface Type
Usb
Colour Depth
24 Bit
Warranty(Year)
1-Year
Products Status
Stock
After-Sales Service
Call Center and on-line Technical Support
Software Development Kit (Sdk)
Yes
Color
Black
Place Of Origin
China
Brand Name
Thales
Max Paper Size
Passport Size
Optical Resolution
2592x1944
Scan Speed
2 Seconds
Product Name
Passport Scanner
Dimension
162X190X157mm
Interface
USB
Application
SDK And Custom Applications
Weight
2kg
Scan Mode
Manual
Name
Thales AT9000MK2
Resolution
400dpi
Working Mode
Scanning Mode
| Quantity (Pieces) | 1 - 5 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 3 |
| Type | Document Scanner |
| Interface Type | Usb |
| Colour Depth | 24 Bit |
| Warranty(Year) | 1-Year |
| Products Status | Stock |
| After-Sales Service | Call Center and on-line Technical Support |
| Software Development Kit (Sdk) | Yes |
| Color | Black |
| Place Of Origin | China |
| Brand Name | Thales |
| Max Paper Size | Passport Size |
|---|---|
| Optical Resolution | 2592x1944 |
| Scan Speed | 2 Seconds |
| Product Name | Passport Scanner |
| Dimension | 162X190X157mm |
| Interface | USB |
| Application | SDK And Custom Applications |
| Weight | 2kg |
| Scan Mode | Manual |
| Name | Thales AT9000MK2 |
| Resolution | 400dpi |
| Working Mode | Scanning Mode |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Gross Weight | 4.000 kg |
Protections
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Standard refund policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues
Supplier
BITSONLINE TECHNOLOGIES
