Netum Nt-2015 Portable 1d Wired Laser Barcode Scanner Support Odm Oem For Android With Factory Cheap Price
Loading pool progress...
102 sold
Price tiers
Swipe โ
US$15
2+
02
End
Key attributes
Quantity (Pieces)
1 - 500
Lead Time (Days)
8
Type
Barcode Scanner
Interface Type
Usb
Scan Element Type
CMOS
Colour Depth
32 Bit
Warranty(Year)
1-Year
Products Status
Stock
After-Sales Service
Return and Replacement, Free Spare Parts
Place Of Origin
China
Brand Name
Netum
Max Paper Size
A4
Optical Resolution
0.1mm
Scan Speed
260 times/second
Function
Item parameter
Working Frequency
usb wired cable
Precision
5mil
Depth Of Scan Filed
10-800mm
Pixes
0.35Megapixel
Graphics Format
Bitmap,Jpeg,Tiff
Bite Error Rate
Less than 1/9miollion
Scan Angel:(Yaw)
45 degree
Color
Black
Warranty
24 months
| Quantity (Pieces) | 1 - 500 |
|---|---|
| Lead Time (Days) | 8 |
| Type | Barcode Scanner |
| Interface Type | Usb |
| Scan Element Type | CMOS |
| Colour Depth | 32 Bit |
| Warranty(Year) | 1-Year |
| Products Status | Stock |
| After-Sales Service | Return and Replacement, Free Spare Parts |
| Place Of Origin | China |
| Brand Name | Netum |
| Max Paper Size | A4 |
| Optical Resolution | 0.1mm |
|---|---|
| Scan Speed | 260 times/second |
| Function | Item parameter |
| Working Frequency | usb wired cable |
| Precision | 5mil |
| Depth Of Scan Filed | 10-800mm |
| Pixes | 0.35Megapixel |
| Graphics Format | Bitmap,Jpeg,Tiff |
| Bite Error Rate | Less than 1/9miollion |
| Scan Angel:(Yaw) | 45 degree |
| Color | Black |
| Warranty | 24 months |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Single Package Size | 19X21X9 cm |
| Single Gross Weight | 0.500 kg |
Protections
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation
Secure payments
Every payment you make on Alibaba.com is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Easy Return & Refund
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
Supplier
Guangzhou Netum Electronic Technology Co., Ltd.
